در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
حمایت از حقوق کارگران و تاسف از حوادث کارگری

ربیعی: معدن زمستان یورت ۶ ماه تعطیل می‎شود و کارگران نگران نباشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معدن زمستان یورت آزادشهر به مدت ۶ ماه تعطیل و به زودی در جلسه‎ای در تهران مشکلات کارگران این معدن رسیدگی و رفع می‎شود.

زلزله 5.3 ریشتری مشهد مقدس را لرزاند

لزله ای به بزرگی 5.3 ریشتر مناطقی از خراسان رضوی از جمله شهر مشهد مقدس را لرزاند و شهروندان خواب زده و سراسیمه را روانه خیابان ها کرد.

معاون حقوق بشر وزیر دادگستری: باید قانون مربوط به مواد مخدر اصلاح شود

هجمه های حقوق بشری علیه ایران در غرب و انفعال سازمان ملل متحد از سوی دیگر، منجر به آن شد که در 35 سال گذشته به طور متوسط هر ساله قطعنامه هایی به بهانه نقض حقوق بشر در ایران علیه تهران صادر شود. قطعنامه هایی که با تحریم سیاسی و اقتصادی علیه کشور همراه بودند.
پرافتخارترین خلبان ایران در نبردهای هوایی

پرافتخارترین خلبان ایران در نبردهای هوایی

زنده‌یاد تیمسار سرتیپ جلیل زندی پرافتخارترین خلبان ایران در نبردهای هوایی سالهای جنگ و پرافتخارترین خلبان تاریخ اف-۱۴ تامکت در جهان است.

ابلاغ بخشنامه برخورد با تخلف ثبت نام دانش آموزان در مدارس

معاون پیشگیری سازمان تعزیرات حکومتی همزمان با آغاز زمان ثبت نام مدارس، بخشنامه ای خطاب به مدیران اجرایی این سازمان برای برخورد با مدارس متخلف صادر کرد.

حضور مردم بر سر مزار عباس کیارستمی (عکس)

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر عباس کیارستمی کارگردان بین المللی سینما صبح یکشنبه بیستم تیر با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی و دوستداران سینما برگزار و پس از تشییع در در لواسان به خاک سپرده شد.

علی جنتی: از وزیربهداشت خواستار پیگیری پرونده پزشکی کیارستمی می شوم

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، خواهم خواست تا شخصا موضوع پرونده پزشکی عباس کیا رستمی کارگردان فقید سینمای ایران را با جدیت پیگیری کند.