در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - 19 2016 June
مدیر کل روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خبر اقامت نمایندگان با هزینه‌ی هر شب یک و نیم میلیون تومان در هتل استقلال را تکذیب کرد.
سايت تدابير، مهدی کیایی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که انعکاس زیادی داشت. این خبر مبنی بر اقامت نمایندگان در هتل‌های مجلل تهران با هزینه‌ی هر شب اقامت یک و نیم میلیون تومان است.

او ادامه داد: من در ابتدا اصل این موضوع را قویا تکذیب می‌کنم. زیرا هیچ یک از نمایندگان از ابتدای نمایندگی تاکنون در هتل استقلال یا هیچ یک از هتل‌های مشابه تهران اقامت نداشته‌اند.

به طور معمول معاونت اجرایی مجلس که معاون ستاد استقبال از نمایندگان و رئیس ستاد برگزاری افتتاحیه مجلس است از مدتها قبل تمهیداتی را برای اسکان نمایندگان تدارک دیده بود.

تعداد بسیاری از نمایندگان بعد از انتخابات و با هماهنگی که با آموزش و پرورش صورت گرفت در مهمانسرای فرهنگیان و آموزش و  پرورش ساکن هستند و سایر نمایندگان هم در هتل‌های معمولی و متوسط تهران ساکن هستند که غالبا در نقاط مرکزی و پایین‌تر شهر تهران قرار گرفتند.

کیایی توضیح داد: هزینه این هتل‌ها حدود یک دهم مبلغی است که اعلام شده است. یعنی هزینه هر شب اقامت به 150 تا 200 هزار تومان است و خبری که در رسانه‌ها اعلام شده از اساس صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی مجلس از رسانه‌ها تشکر کرد که مسائل مربوط به افکار عمومی را با حساسیت دنبال می‌کنند و ادامه داد:‌ می‌شد صحت و سقم این مساله را به راحتی پیگیری و از مسئولین مربوطه سوال کرد و یا حتی به هتل‌هایی که نام برده شد مراجعه کرد و خبر دقیق‌تر را به مردم داد.

کیایی خاطر نشان کرد: این خبر را حتی رادیو و تلویزیون هم پخش کرد؛ در صورتی که فاصله‌ی صدا و سیما تا هتل استقلال چند صد متر بیشتر نیست. به راحتی می‌شد از صحت و سقم آن اطلاع پیدا کرد.

او با اشاره به پیگیری رسانه‌ها در ماجرای حقوق‌های نجومی گفت: رسانه‌ها به حق مساله‌ی حقوق‌های میلیونی را پیگیری کردند، اما خبری که روز گذشته اعلام شد از اساس نادرست است و می‌تواند موجب تشویش اذهان عمومی شود.

او توضیح داد : معاونت اجرای مجلس تلاش کرده تا حداکثر دقت را داشت باشد و فکر نمی‌کنم با کمتر از این مقدار امکان اسکان نمایندگان وجود داشته باشد.

کیایی همچنین گفت که در آینده نیز موضوع اسکان نمایندگان به طور کلی حل می‌شود.
منبع: عصر ايران به نقل از ايسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: