در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - 19 2016 June
مراسم احیای شب های قدر و شهادت مظلومانه مولی الموحدین، حضرت علی (ع) با حضور عاشق و مومنان تهرانی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
سايت تدابير، این مراسم شبهای 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان از ساعت 22 الی 30/2 بامداد برگزار می‌شود. ویژه برنامه شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور محمدرضا پورزرگری قاری قرآن، قرائت دعای جوشن کبیر با حضور مهدی قربانعلی و حسین یزدان‌پناه، مداحی مرتضی طاهری و سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان برگزار می شود.

همچنین در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان استاد قاسم رضیعی به قرائت قرآن پرداخته و دعای جوشن کبیر توسط مهدی قربانعلی و حسین یزدان‌پناه قرائت می شود.
مداح این مراسم مرتضی طاهری است و سخنرانی و آیین قرآن به سر گرفتن توسط حجت الاسلام علیرضا پناهیان انجام می شود.

مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز با قرائت قرآن توسط استاد سعید طوسی، قرائت دعای جوشن کبیر توسط مهدی قربانعلی و علی‌رضا سبحانی، مداحی مرتضی طاهری و سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان پذیرای عاشقان و مومنان خداجو خواهد بود.

مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران در 204 هکتار از اراضی عباس آباد و در زمینی به وسعت 65 هکتار واقع شده که از شمال به بزرگراه رسالت از جنوب به خیابان عباس آباد از شرق به خیابان قنبرزاده و از غرب به بزرگراه شهید مدرس محدود است.
منبع: عصر ايران به نقل از ايرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: