در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - 18 2016 June
مدیرعامل شرکت مترو با اشاره به حادثه ترکیدگی لوله گاز در منطقه شهران با بیان اینکه این حادثه در ساعت 4 صبح روز جمعه روی داد، گفت: این حادثه ربطی به ساخت تونل مترو در این منطقه ندارد.
سايت تدابير، هابیل درویشی با بیان این مطلب  افزود: تونل مترو در قسمتی که این حادثه اتفاق افتاده است درواقع  25 متر زیرتر قرار دارد. به عبارت دیگر کلا تونل مترو25متر در زیر تمامی تاسیسات شهری قرار دارد.

وی  ادامه داد: خوشبختانه  در این قسمت تونل مترو لاینینگ شده بود و عملیات حفاری تونل از مدت ها پیش به اتمام رسیده بود.

مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به خسارات وارده ناشی از ترکیدگی لوله گاز به خط 6 مترو  تهران توضیح داد: این انفجار باعث ایجاد خساراتی در تونل مترو شده است. همچنین این حادثه باعث ترکیدگی لوله آب شده است.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، درویش درباره تلفات جانی این حادثه تاکید کرد: در حال حاضر در حال خارج کردن آب از درون تونل مترو هستیم. تا کنون تلفات جانی را در خصوص این حادثه شاهد نبودیم، اما بعد از خروج آب از داخل تونل و ورود به داخل با اطمینان بیشتری می توان درباره تلفات جانی و میزان خسارات وارده صحبت کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: