در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۱ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - 14 2016 June
سخنگوی دولت اعلام کرد :تعطيلي شنبه به جاي پنج شنبه تا الان در دستور كار دولت نيست.
سایت تدابیر، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز (سه‌شنبه)  اعلام کرد : تا امروز سه ميليون و ٧٠٨ هزار تن گندم به ارزش ٤ هزار و ٧٤٩ ميليارد تومن از كشاورزان خريداري شده، از اين رقم بالغ بر ٢ هزار و ٩٤٠ ميليارد تومان به كشاورزان پرداخت شده و خريد تضميني گندم نسبت به پارسال ٢٢ درصد افزايش داشته است.

سخنگوی دولت همچنین تصریح کرد: تعطيلي شنبه به جاي پنج شنبه تا الان در دستور كار دولت نيست.

وی همچنین درباره عزل شدن مديران با حقوق نامتعارف گفت: قطعا اگر كساني باشند كه مشمول بخشنامه رييس جمهور باشند اين امر اتفاق خواهد افتاد.

سخنگوی دولت در واکنش به برخی اظهارات درباره تغيير كابينه و نهاونديان تصریح کرد: اگر این مساله صحت داشت قبلا انجام شده بود و تكرار اين اظهارات نشان مي دهد كه بيشتر گمانه زني است.

نوبخت درباره  آخرین وضعیت کارخانه ارج نیز اعلام کرد: كارخانه ارج براي بانک ملی است و می تواند به سهم خود از تسهیلات 16هزار میلیارد تومانی برای فعال سازی واحدهای صنعتی استفاده کند.

6 خریدار داخلی و یک خریدار خارجی از تركيه برای خرید ارج اعلام آمادگی کرده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر: