در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۱ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - 13 2016 June
معاون برون مرزی صدا و سیما در احکام جداگانه ای مهدی مجتهد را به عنوان قائم مقام معاون برون مرزی و رئیس شبکه آی فیلم منصوب کرد.
سایت تدابیر، محمد اخگری در این احکام به جایگاه رسانه برون مرزی به عنوان خط مقدم در مقابله با جنگ نرم دشمن اشاره و بر نقش بی بدیل این رسانه در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و مقابله با اسلام ‌هراسی و ایران ‌هراسی تاکید کرده است.

وی در حکم مهدی مجتهد به عنوان قائم مقام معاون برون مرزی، تغییر مصرف رسانه‌ای در میان جامعه مخاطبان جهانی بویژه کوچ مخاطبان از درک شنیداری-دیداری رسانه‌های آنالوگ به سوی درک تصویری- نمادین (آیکونیک) در رسانه‌های نوپدید را فرصتی تازه برای رسانه‌های برون‌مرزی صداوسیما در تحقق منویات رهبری به ویژه در خصوص حضور موثر در فضای مجازی دانست.

اخگری همچنین در حکم دیگری مهدی مجتهد را به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب و استفاده از ظرفیت‌ فیلم و سریال برای ترویج فرهنگ و سبک زندگی اسلامی- ایرانی را یکی از اولویت‌های اصلی شبکه فیلم و سریال آی‌فیلم عنوان کرد.

در حکم مدیر شبکه آی فیلم با اشاره به مطالعات انجام گرفته ماه‌های اخیر و تاکید ریاست سازمان مبنی بر توجه بیشتر شبکه آی‌فیلم فارسی به مخاطبان کشورهای فارسی‌زبان (افغانستان، تاجیکستان، فارسی‌زبانان آسیای مرکزی و شبه قاره) اظهار امیدواری کرد شبکه آی فیلم فارسی با هدف تقویت روحیه اخوت و همدلی در میان ملت‌های فارسی‌زبان، رشد و بالندگی میراث گرانسنگ زبان و ادب فارسی و حفظ و ترویج فرهنگ غنی اسلامی، تولیداتی فاخر به مخاطبان خود عرضه کند.

معاون برون مرزی با قدردانی از تلاش های محمدرضا حاتمی در مدت زمان تصدی مدیریت شبکه آی فیلم در حکمی وی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

مهدی مجتهد پیش از ورود به سازمان صدا و سیما در حوزه منابع انسانی و آموزش در سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی فعال بوده و تجارب در برنامه ریزی، طراحی تشکیلات، تدوین ضوابط استخدامی و طبقه بندی مشاغل در این مدت باعث شده تا حضورش در صدا و سیما نیز آغاز تجربه ای دیگر در زمینه های مشابه باشد.

منبع: سایت عصر ایران
نام:
ایمیل:
* نظر: