در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۷ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 25 2016 April
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع اسیدپاشی در خیابان ونک خبر داد و گفت: بررسی های اولیه نشان داد خانمی ۴۲ ساله در خیابان ونک پس از پاشیدن اسید روی خاله ۶۳ ساله خود بلافاصله محل را ترک کرده است.


به گزارش روابط عمومي جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي و به نقل ازایلنا، سرهنگ آریا حاجی زاده با اشاره به وقوع اسیدپاشی در تهران، اظهار داشت: ساعت ۱۵:۱۳ دقیقه عصر دیروز وقوع یک مورد اسیدپاشی در محدوده کلانتری ۱۴۵ ونک به سامانه ۱۱۰ اعلام شد. 

وی افزود: بررسی های اولیه نشان داد خانمی ۴۲ ساله در خیابان ونک پس از پاشیدن اسید روی خاله ۶۳ ساله خود بلافاصله محل را ترک کرده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان این مطلب که مصدوم که از ناحیه صورت و پا به شدت آسیب دیده بود، گفت: این خانم بلافاصله بیمارستان منتقل شد و اقدامات پلیسی با توجه به اعترافات شاکی و شکایت از خواهرزاده ۴۲ ساله در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

سرهنگ حاجی زاده ضمن اشاره به اینکه بررسی ها نشان داد متهم به اسیدپاشی به همراه خاله خود در یک مجتمع مسکونی در میدان ونک زندگی می کرد و با تهیه روادید قصد خروج از کشور و اقامت در کشور کانادا را داشت، خاطرنشان کرد: بلافاصله اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس دقایقی بعد از وقوع اسیدپاشی موفق به دستگیری وحیده ۴۲ ساله شدند و وی را به کلانتری منتقل کردند. متهم بدون هیچ‌گونه مقاومتی اتهام اسیدپاشی را قبول کرده و اعتراف کرد فرقی نمی کرد چه کسی اسیدپاشی کرده باشد، مهم اسیدپاشی بود که من انجام دادم.

نام:
ایمیل:
* نظر: