در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 25 2016 April
مدیر آموزش و پرورش خاش از رونمایی تمبرمعلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی درایام بزرگداشت هفته معلم خبر داد و گفت: تجلیل از معلمان فداکار بسیار قابل توجه است و باید در سال های آینده استمرار یابد.


قاسم کوچکزایی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت:پرورش روح انسان جهت دستیابی به كمالات انسانی كاری بس سترگ و عظیم است و شغل معلمی وظیفه ای ارزشمند است .

 
مدیر آموزش و پرورش خاش تصریح کرد : شناسایی چهره های ماندگار از بین جامعه معلمان در آستانه فرا رسیدن ایام بزرگداشت هفته معلم امسال حركتی قابل تقدیر و ارزشمند است و باید از معلمان برتر در این شهرستان تجلیل بعمل آید.
 
 
محمد اکبر چاکرزهی فرماندار خاش نیز فداکاری حمیدرضا گنگوزهی را یک عمل ایثار گرانه وشهادت گونه دانست و گفت  بنا به این عمل فداکارانه ،یکی از میدان های شهرستان خاش بنام این معلم فداکار نامگذاری می شود.
 
 
وی گفت: عمل فداکارانه مرحوم گنگوزهی باید در متون کتب درسی  جهت  گسترش و ترویج فرهنگ علم وایثار برای سایر دانش آموزان گنجانده شود.
 
 
چاکرزهی بیان داشت: مراسم محوری بزرگداشت معلم امسال  همچون سال های گذشته وحتی بهتر از سال های  قبل و به گونه ای که شایسته معلمان عزیز باشد برگزار گردد.
 
 
فرماندار خاش همچنین خواستار تعیین تكلیف تملك زمین های با كاربردی آموزشی در شهرخاش شد و بر تلاش برای جذب افراد خیر و مشاركت آنها برای توسعه و گسترش هر چه بیشتر فضاهای آموزشی در این شهرستان تاكیدكرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: