در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 20 2016 April
رحمان مخاطب حسنجاني، رئيس شوراي عالي سياستگذاري جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي در گفتگو با خبرنگار ايلنا عنوان کرد که نمايندگان اين جبهه با دست پر وارد مجلس دهم مي شوند.
نمایندگان تدبیر و توسعه با دست پر وارد مجلس می‌شوند

رحمان مخاطب حسنجاني در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، در خصوص فعالیت‌های جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در مرحله اول به طور گسترده در سراسر کشور و تمام حوزه‌های انتخابیه لیست دادند و از این میان حدود ۸۵ نفر بدون احتساب استان تهران دردور اول به مجلس راه پیدا کردند.

وی افزود: حدود ۶۳ نفر هم به مرحله دوم راه پیدا کردند ما در اداهم فعالیت‌های انتخاباتی سال ۹۲ به عنوان حامی آقای روحانی فعالیت داشتیم و از‌‌ همان زمان دفا‌تر ما در سراسر کشور ایجاد شد. بعد از انتخابات نیز ما فعالیت خود را ادامه ادیم و دفا‌تر خود را در استانهای مختلف تعطیل نکردیم.

رییس شورای عالی سیاست گذاری جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی خاطرنشان کرد: بعد از استقرار دولت با چند حزب ائتلاف کردیم و تشکیل جبهه تدبیر و توسعه ایرانی اسلامی را دادیم و در این مدت نیز فعالیت‌هایی داشتیم و کار خود را به صورت می‌دانی انجام دادیم. البته در فضای مجازی نیز فعالیت‌هایی داشتیم. این جریان در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: برخی از احزاب زمان انتخابات فعال می‌شوند و بعد از پایان شور و نشاط انتخاباتی فعالیتی ندارند ما می‌خواهیم در فعالیت‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی زمن حمایت از دولت فعال باشیم از قبل نیز طرحهایی را تهیه کردیم و پس از کادر سازی برای انتخابات مجلس به داوطلبان مورد حمایت خود برنامه‌های لازم را اعلام کردیم.

مخاطب با بیان اینکه ما مجلسی را برنامه‌محور می‌خواهیم نه مجلس لایحه‌محور، گفت: نمایندگانی که از سوی جبهه مورد حمایت قرار گرفته‌اند با دست پر وارد مجلس خواهند شد.

وی ادامه داد: ما به عنوان گفتمان تدبیر به دنبال این هستیم که جریان سومی را نهادینه کنیم خوشبختانه استقبال خوبی از این گفتمان شده است از نظر ما فراکسیون‌های درون مجلس محدودیت ندارد ما حامی جریان میانه رو و اعتدالی هستیم چه به صورت فراکسیون و چه به صورت فردی از نظرهای اعتدالی حمایت خواهیم کرد.

4

مخاطب در خصوص اولویت‌های جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در مجلس آینده گفت: همانطور که از شعار ما مشخص است اولویت‌های ما بیشتر اقتصادی است و در این رابطه نیز با افراد مورد حمایت خود چه کسانی که رای آوردند و چه کسانی که به مرحله دوم راه پیدا کردند جلسات گذاشته‌ایم در اولویت‌هایی با آن در میان گذاشتیم.

مخاطب در مورد فعالیت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در انتخابات آینده خاطرنشان کرد: من قبلا رییس ستاد مردمی آقای روحانی در سال ۹۲ بودم و در مواردی که لازم بوده جبهه ما به دولت کمک کرده است از حالا خودرا نه تنها برای انتخابات ریاست جمهوری برای انتخابات شورا‌ها هم آمده کرده‌ایم.

وی افزود: در حال حاضر اعضای شورای شهر در استان‌ها عضو عضوی از جبهه هستند ما به صورت برنامه تخصصی در حال کادر سازی هستیم و برای انتخابات‌های آینده برنامه داریم برای انتخابات ریاست جمهوری نیز به عنوان تشکیلاتی که وارد صحنه خواهد شد آمادگی لازم را داریم. پشتیبان اصلی تشکیلات ما مردم هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: