در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 20 2016 April
در نشست خبري مسوولين جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي در محل خبرگزاري ايلنا، فهرست کانديداهاي مورد حمايت جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي مشخص شد.

کانديداهاي مورد حمايت جبهه تدبير و توسعه ايران اسلامي در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي به تفکيک استان ها به شرح زير است: 

استان حوزه انتخابیه نامزد (‌ها)

 آذربایجان شرقی تبریز علی اصغر الموسوی

 آذربایجان شرقی تبریز شهاب الدین بی‌مقدار

 آذربایجان شرقی تبریز حجت الاسلام عباس عباسزاده

 آذربایجان شرقی تبریز زهرا ساعی

آذربایجان شرقی سراب و مهربان مجید نصیر‌پور

 آذربایجان شرقی مرند و جلفا کریم شافعی

 آذربایجان شرقی مراغه و عجب شیر محمدعلی حسین‌زاده

 آذربایجان شرقی اهر و هریس بیت اله عبداللهی

آذربایجان شرقی شبستر معصومه آقاپور

 آذربایجان غربی ارومیه سید هادی بهادری

 آذربایجان غربی ارومیه روح اله حضرت‌پور

 آذربایجان غربی می‌اندوآب، تکاب و شاهین دژ جهانبخش محبی نیا

آذربایجان غربی می‌اندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی

آذربایجان غربی سلماس شهروز برزگر

اردبیل پارس آباد و بیله سوار شکور‌پور حسین

ایلام ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی

 ایلام ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران سارا فلاحی

ایلام دهلرآن، آبدانان و دره شهر علی محمد احمدی

اصفهان سمیرم اصغر سلیمی

تهران دماوند و فیروز کوه قاسم میرزایی نیکو

تهران رباط کریم ابراهیم نکو

چهارمحال و بختیاری اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی

چهارمحال و بختیاری بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه

خراسان رضوی تربت حیدریه سعید باستانی

خوزستان اهواز همایون یوسفی

خوزستان اهواز علی ساری

خوزستان اهواز جواد کاظمی نسب

خوزستان ماهشهر، امیدیه و هندیجان علی گلمرادی

خوزستان مسجد سلیمان عسگر ظاهری

خوزستان ایذه، باغملک هدایت اله خادمی

خوزستان بهبهان محمود رضا ضرغامی

زنجان زنجان سید افضل موسوی

زنجان زنجان علی وقفچی

زنجان ابهر و خرمدره محمد عزیزی

زنجان خدا بنده احمد بیگدلی

فارس شیراز علی اکبری

فارس نیریز و استهبان اصغر مسعودی

فارس داراب و زرین دشت رضا انصاری

فارس رستم و ممسنی مسعود گودرزی

 کردستان سنندج، دیواندره و کامیاران سید احسن علوی

کردستان مریوان منصور مرادی

کرمانشاه کرمانشاه احمد صفری

کرمانشاه سنقر محمد رستگار

گلستان گرگان نور محمد تربتی‌نژاد

گلستان گرگان نبی اله هزار جریبی

گلستان کرد کوی، بندر ترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور

گلستان می‌نودشت و کلاله سید نجیب حسینی

گیلان رشت محمدصادق حسنی جوریابی

گیلان رودبار منوچهر جمالی

لرستان خرم‌آباد محمد بیرانوندی

لرستان اعظم محمدی نیا

لرستان بروجرد هادی مقدسی

لرستان بروجرد فاطمه مقصودی

لرستان درود و ازنا اعظم محمدی نیا

لرستان درود و ازنا حسین گودرزی

مازندران بابل حسین نیاز آذری

مازندران قائم شهر، سواد کوه و جویبار سید علی ادیانی راد

مرکزی اراک سید مهدی مقدسی

مرکزی شازند علی ابراهیمی

مرکزی ساوه محمدرضا منصوری

هرمزگان بندر لنگه و بستک خالد زمزم‌نژاد

همدان رزن حسن لطفی

همدان ملایر علیرضا امامی

یزد مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمد رضا بابایی

نام:
ایمیل:
* نظر: