در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - 19 2016 April
کاروان ایران با نام " کاروان فرهنگی ورزشی منا" در بازی های پارالمپیک 2016 ریو شرکت می کند.
به گزارش ایسنا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک از انتخاب شعار و نام کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو خبر داد و گفت: این کاروان با شعار «توکل، اراده و افتخار» و با نام «کاروان فرهنگی ورزشی منا» در این بازی‌ها حضور خواهد داشت.

محمود خسروی‌وفا در مورد دلایل انتخاب شعار «توکل، اراده و افتخار»، اظهار داشت: بی‌شک توکل یک ویژگی و فاکتور همیشگی در ورزشکاران ایران بوده که با تکیه به آن در میادین ورزشی ظاهر می‌شوند. در مورد اراده هم باید بگویم تا زمانی که این ویژگی در ورزشکاری نباشد و همتی صورت نگیرد، یقیناً نتیجه‌ای هم حاصل نخواهد شد.

وی افزود: زمانی که توکل و اراده در کنار هم قرار بگیرد و به معنای واقعی برای یک ورزشکار نهادینه و اجرا شود، نتیجه مورد نظر که همانا دستیابی به افتخار است، حاصل خواهد شد. بر همین اساس «توکل، اراده و افتخار» را شعار کاروان ایران برای پارالمپیک ۲۰۱۶ قرار دادیم.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک همچنین این پرسش که چه عاملی سبب انتخاب نام «فرهنگی ورزشی منا» برای کاروان اعزامی به پارالمپیک ریو شده است، گفت: پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک شهریور ماه در ریو برگزار می‌شود. زمان برگزاری این بازی‌ها با مراسم حج، عید قربان و عید غدیر همزمانی پیدا کرده است؛ ضمن اینکه به یاد داریم سال گذشته در چنین ایامی فاجعه منا رخ داد و طی آن تعداد زیادی از حجاج هموطنانمان در کنار حجاج دیگر کشورها به شهادت رسیدند به همین دلیل و برای گرامیداشت ایام حج و یاد شهدای حجاج‌، این نام را برای کاروان کشورمان انتخاب کردیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: