در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۵ - 07 2016 April
با سخنرانی نمایندگان جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در جزیره کیش برگزار شد
با حضور رئیس شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی، همایش نقش راهبردی مجلس در چشم انداز توسعه شهرستان بروجن برگزار شد.
همایش نقش راهبردی مجلس در چشم انداز توسعه شهرستان بروجن با مشارکت چهار محالی های مقیم جزیره کیش در  روز جمعه ٢٠ فروردین ١٣٩٥  که همزمان با روز ملی فناوری هسته ای و مصادف با شب میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع)، در مسجد قمر بنی هاشم جزیره کیش برگزار شد.
در این همایش آقایان مهندس احمد شریف رئیس شورای مرکزی و صادق خانی علی اکبری چهره ماندگار سه دهه مقاومت به نمایندگی از جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی (حامیان دولت) سخنرانی کردند.
آقای خانی در این همایش گفت :
مشکلات برنامه ریزی، مدیریت و بودجه ریزی سد توسعه کشور است
چهره ماندگار سه دهه مقاومت از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت ؛ کشور در سه حوزه کلیدی برنامه ریزی، مدیریت و بودجه ریزی برای توسعه با مشکل مواجه است که سرنوشت هر سه مشکل در مجلس شورای اسلامی قابل حل است.
صادق خانی علی‌ اکبری در همایش نقش راهبردی مجلس در چشم انداز توسعه شهرستان بروجن که توسط چهار محالی های مقیم جزیره کیش برگزار شد با اشاره روایتی از امام محمد باقر، بیان کرد: اگر می خواهید به ثوابی سریع در زندگی برسید به صله رحم بپردازید.
وی با اشاره به اینکه در این منطقه مردم با یکدیگر مشارکت داشته و در برنامه های سیاسی و اجتماعی حضور می یابند، گفت: اینکه شما در کنار کسب و کارتان دغدغه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان خود را دارید به معنای صله رحم است و این مصداق توصیه امام محمد باقر است.
چهره ماندگار سه دهه مقاومت از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مقایسه جزیره کیش و اقلیم خودمختار کردستان، بیان کرد: اقلیم خودمختار کردستان امروز به عنوان یک ویترین جهانی برای نمایش خدمات، تولیدات و کالا در دنیا معرفی شده است.
وی با بیان اینکه باید دید اقلیم خودمختار کردستان چه مزیت هایی دارد که 10 هزار شرکت خارجی در آن منطقه به ثبت رسیده و فعالیت می کنند، گفت: سوال این است که آیا دسترسی که جزیره کیش به آب راه های آزاد، یا قابلیت آن در پهلوگیری کشتی ها با ظرفیت 10 هزار تن و  همچنین نزدیکی این جزیره به منطقه عسلویه را اقلیم خود مختار کردستان دارد یا خیر؟
به  گفته خانی علی‌اکبری ، باید توجه کرد که در دیپلماسی کردها چه چیزی وجود دارد که ما در کیش نداریم و این جزیره نمی تواند یک ویترین ملی باشد در حالی که ظرفیت این منطقه جهانی است.
وی با تاکید بر اینکه باید بررسی شود که قوانین 20 ساله معافیت مالیاتی برای هر گونه تولید در این منطقه و یا ارائه خدمات در بحث ارائه روادید برای دیگر کشورها کافی است یا خیر، بیان کرد: شاید این تدابیر ناکافی باشد و باید پرسید چرا مسئولان به ابراز تمایل صرفا 50 شرکت جهت ایجاد نمایندگی در کیش افتخار می کنند اما اقلیم کردستان با 10 هزار شرکت خارجی گام جهانی برمی دارد.
چهره ماندگار سه دهه مقاومت از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام، به نقش راهبردی مجلس در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: کشور در شرایط فعلی 200 میلیارد دلار پول نیاز دارد تا بدهی های دولت قبلی را بپردازد درحالی که برخی اعلام می کنند در پساتحریم 23 میلیارد دلار پول وارد کشور می شود و باید به شکوفایی اقتصاد برسیم.
وی با ابراز تاسف نسبت به اینکه آنهایی که دیروز مردم را "خس و خاشاک" می نامیدند امروز مردم را با عنوان "زباله" یاد می کنند، بیان کرد: چقدر باید از بعد سیاسی و فرهنگی محرومیت تحمل کنیم و بخواهیم سرنوشت سیاسی و اقتصادی کشور را به  دست چنین تفکری بسپاریم
خانی علی‌اکبری تاکید کرد: زمانی می توانیم به شکوفایی اقتصاد برسیم که سود بهره بانکی برای تولید 30 درصد نباشد و به سمت 3 درصد کاهش یابد در حالی که وضعیت فعلی تسهیلات بانکی به معنای تعطیلی و نابودی صادرات است.
وی ادامه داد: زمانی که دولت 5 میلیون مستخدم دولتی دارد چگونه می تواند با کشور ژاپن که 300 هزار مستخدم دولتی دارد رقابت کند در حالی که ژاپن 50 برابر ظرفیت ایران تولید دارد.
چهره ماندگار سه دهه مقاومت از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه برای رسیدن به شکوفایی اقتصاد باید جایگاه خود را در مجلس بهبود دهیم، گفت: کشور در سه حوزه کلیدی برنامه ریزی، مدیریت و بودجه ریزی برای توسعه با مشکل مواجه است که سرنوشت هر سه مشکل در مجلس شورای اسلامی قابل حل است.
وی به قدرت نظارتی و قانون گذاری مجلس اشاره کرد و گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شد و ما با قوانین تکمیلی که در سال 94 در مجلس به تصویب رسید دیگر مشکل قانونی نداریم.
به گفته خانی علی‌اکبری ، ما امروز نیازمند مجلس مقتدر برای نظارت و ورود در حوزه اجرا هستیم.
وی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در کشور 11.9 درصد است در حالیکه این نرخ در استان چهارمحال  بختیاری و بروجن 17 درصد است، گفت: متاسفانه در حالی به مجلس دهم می رویم که استان چهارمحال و بختیاری 3500 هزار میلیارد تومان در وهله اول برای زیرساخت های اشتغال خود نیاز دارد.
لازم به یادآوری است خانم دکتر خدیجه ربیعی فرادنبه به عنوان کاندیدای اختصاصی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی به عنوان منتخب اول حوزه انتخابیه شهرستان بروجن راهی مرحله دوم رقابت های انتخاباتی مجلس دهم شده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر: