در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۹ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - 14 2016 March
بیش از 70 نفر از کاندیداهای منتخب و مورد حمایت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی که در دور اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با کسب رای اعتماد مردم به خانه ملت راه پیدا کرده اند، با دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

دیدار بیش از 70 نفر از کاندیداهای منتخب و مورد حمایت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با دکتر لاریجانی. دوشنبه بیست و چهارم اسفند ماه جاری جمع کثیری از منتخبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس نهم دیدار کردند. در این دیدار صمیمانه بیش از 70 نفره از کاندیداهای مورد حمایت جبهه که موفق به راهیابی به خانه ملت شده بودند، با دعوت قبلی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در این دیدار حضور داشتند. شایان ذکر است در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی توانست با فرستادن بیش از 80 نفر منتخب به بهارستان شگفتی ساز این دوره باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر: