در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - 24 2016 February
با صدور بیانیه اعلام شد
جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با صدور بیانیه ای خواستار رأی مردم آذربایجان شرقی به آیت الله دکتر هاشم هاشم زاده هریسی شد.
در این بیانیه که با امضای جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی منتشر شده است، ضمن درخواست از مردم شجاع و غیور آذریایجان شرقی برای شرکت با شکوه در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از آنان خواسته شده است تا به حضرت آیه الله دکتر هاشم هاشم زاده هریسی رأی دهند. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

ملت شریف، غیور و همیشه در صحنه آذربایجان شرقی

اکنون درآستانه آزمونی دیگر در جهت تحکیم تحقق پایه های مردم سالاری دینی هستیم و انتخابات سرنوشت ساز دیگری را برای اثبات جایگاه ارزش های انقلاب اسلامی در پیش رو داریم.

که طی آن حقانیت مشی میانه روی – تدبیر و عقلانیت برای همه صحنه های تصمیم گیری بیش از پیش آشکار شده است. لذا جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با تکیه بر همین منطق کار سیاسی خود را طراحی و تنظیم نموده است.

برای جامه عمل پوشاندن این هدف متعالی از تمامی آحاد مردم قهرمان پرور آذربایجان شرقی درخواست می شود که برای تحکیم نظام جمهوری اسلامی ایران در روز هفتم اسفند ماه پای صندوق های رای حاضر شده و در انتخابات خبرگان رهبری رأی خود را به نام عالم فرهیخته و استاد دانشگاه حضرت آیت الله دکتر هاشم هاشم زاده هریسی در برگه آرا ثبت کنند.

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی اطمینان می دهد تمامی سعی و تلاش خود را در مسیر شکل­گیری و تکامل کار سیاسی جهت دستیابی به همه خواسته ها و انتظارات قانونی و مشروع ملی و منطقه ای بکار خواهد گرفت و معتقد است که بهترین انتخاب ها از آن مردمی است که با کمال آگاهی و اشتیاق از حق خود برای تحکیم مردم سالاری دینی استفاده می کنند.

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی


نام:
ایمیل:
* نظر: