در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - 18 2016 February
نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از کسب مدال برنز بازماند.رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دهمین قهرمانی شاگردان «بنا» در قاره کهن با 4 طلا، یک نقره و ۲ برنز

به گزارش سایت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی (تدابیر) به نقل از، خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا که در تایلند در حال برگزاری است و در روز دوم و پایانی این مسابقات، یوسف قادریان با شکست در دیدار رده‌بندی 85 کیلو مقابل حریف ازبک از کسب مدال برنز این وزن بازماند.

در وزن 85 کیلوگرم یوسف قادریان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم اوکی جیما از ژاپن را با نتیجه 9 بر صفر و با ضربه فنی شکست داد، اما در نیمه نهایی برابر محمدعلی شمس‌الدینوف از ازبکستان با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و به رده‌بندی رفت. قادریان در دیدار رده‌بندی با نتیجه 8 بر 2 مغلوب جین سانگ پارک از کره جنوبی شد و به مدال برنز نرسید تا تنها کشتی‌گیر ایران باشد که دست خالی مسابقات را ترک می‌کند.

پیش از این سامان عبدولی در وزن 59 کیلو مدال نقره و افشین بیابانگرد مدال طلای 71 کیلو را در روز دوم برای ایران به ارمغان آورده بودند.

بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب 4 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز و کسب دهمین عنوان قهرمانی قاره کهن به کار خود در این مسابقات پایان داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: