در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۷ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - 07 2016 February
این دیدار که در محل دفتر دکتر مطهری صورت گرفت پیرامون موضوع انتخابات و تنظیم فهرست انتخاباتی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی گفتگو بعمل آمد و طرفین نظرات خود را در خصوص موضوع احراز صلاحیت ها و تقویت جبهه حمایت از دولت بیان داشتند.

به گزارش سایت تدابیر ظهر امروز یکشنبه هجدهم بهمن ماه سال جاری آقایان مخاطب، رئیس شورای سیاستگزاری و شریف رئیس شورای مرکزی و رئیس ستاد انتخابات جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با دکتر علی مطهری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که در محل دفتر دکتر مطهری صورت گرفت پیرامون موضوع انتخابات و تنظیم فهرست انتخاباتی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی گفتگو بعمل آمد و طرفین نظرات خود را در خصوص موضوع احراز صلاحیت ها و تقویت جبهه حمایت از دولت بیان داشتند. در این دیدار آقای دکتر سبزی پور از مسئولان انتخاباتی جبهه نیز حضور داشت. 

نام:
ایمیل:
* نظر: