در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 17 2017 May
نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران گفت: درحال حاضر شهر تهران به دلیل ساختمان‌های بلند و ناایمن و همچنین آسیب‌های اجتماعی مانند کودکان خیابانی هم از نظر روحانی و هم از نظر جسمانی دارای مشکلات بسیاری است.محسن باقرزاده (دبیرکل حزب تدبیر و توسعه) و نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با اشاره به طرح‌ها و ایده‌های خود برای شهر تهران گفت: اگر بخواهیم به‌صورت علمی و اصولی تهران را تحلیل کنیم؛ باید بگوییم که تهران یک موجود زنده است. یک شهر را باید از نظر جسمانی (سازه‌های شهری) و از نظر روحانی (مردم شهر) مورد بررسی قرار داد. در حال حاضر شهر تهران به دلیل ساختمان‌های بلند و ناایمن و همچنین آسیب‌های اجتماعی مانند کودکان خیابانی هم از نظر روحانی و هم از نظر جسمانی دارای مشکلات بسیاری است.

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ادامه داد: آسیب‌هایی مانند طلاق، اعتیاد، فقر، کودکان کار، کارتن‌خواب‌ها و ... امروز تهران را به شهری خشن تبدیل کرده است. با تاسف باید بگوییم که هر شب در تهران حدود ۸۰۰ هزار نفر شب را گرسنه می‌خوابند.

باقرزاده ادامه داد: یک شهر به جز جسم، روح و عقل هم دارد که آنهم در مدیریت شهری خلاصه می‌شود. مدیریتی که با رابطه شخصی مخلوط باشد و از مدیران غیرمتخصص استفاده کند؛ نتیجه‌اش شهری می‌شود مانند تهران که با مشکلات بسیاری روبه‌رو است.

دبیرکل حزب تدبیر و توسعه در پایان به اشتباهات شهردار تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه در فرهنگِ قدرتمندان دروغ و تهمت از هرچیزی شیرین‌تر شده است. شهرداری تهران با یکسری فعالیت‌های عجیب و حسین قلی‌خانی سرمایه شهر را هدر داده است. به عنوان مثال می‌توان به افتتاح پل صدر اشاره کرد که وضعیت ترافیک شهر تهران را پیچیده‌تر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: