در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 14 2017 May
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی گذاریم گروهی اقلیت بر افکار اکثریت مردم حکومت کنند.حسن روحانی صبح یکشنبه در جمع مردم خرم آباد در سخنانی با بیان اینکه درود و سلام بر خطه لر نشین ایران اسلامی اظهار داشت: در دفعات گذشته خدمت مردم خرم آباد رسیده ام و شما را دیده ام اما امروز شور دیگری در شما می بینم.

وی با بیان اینکه شما آمده اید که بگوید می خواهید روحانی باز هم خدمتگذار شما باشد ادامه داد: افتخار من خدمت به مردم ایران و استان لرستان است.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ما راهی را انتخاب کرده ایم به نام وحدت و اتحاد ملت ایران بیان کرد: می خواهیم همه جناح ها، گروهها، اصولگرا، اصلاح طلب، معتدل، اقوام و مذاهب در کنار هم به عنوان ایران متحد باشند گفت: نمی گذاریم گروهی اقلیت بر افکار اکثریت مردم حکومت کنند.

روحانی با بیان اینکه چهار سال پیش راهی را انتخاب کردیم به نام راه آرامش و ایستادگی در برابر اختلافات بیان داشت: این راه، راه وحدت بوده و ما مسیر درست و صحیح را انتخاب کرده ایم.
نام:
ایمیل:
* نظر: