در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 10 2017 May
در حالی که هنوز مراسم سخنرانی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی آغاز نشده است سالن این ورزشگاه مملو از جمعیت است.


در حالی که هنوز مراسم سخنرانی حسن روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی آغاز نشده بود سالن این ورزشگاه مملو از جمعیت شده بود. 

حاضران در این همایش با شال‌های بنفش و دستبندهای سبز به استقبال از روحانی آمده‌اند. در این همایش شعارهایی در مورد انتقاد از صدا و سیما و درخواست رفع حصر به گوش می‌رسد. 

حامیان روحانی در این همایش پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن نوشته شده است: «به عقب باز نمی‌گردیم». 

«زندانی سیاسی آزاد باید گردد»، «روحانی زنده باد خاتمی پاینده باد» «وصیت هاشمی حمایت از روحانی» از دیگر شعارهایی است که در این همایش شنیده می‌شود.

زهرا نژادبهرام، زهرا اشرقی، شهیندخت مولاوردی، معصومه ابتکار، اشرف بروجردی، فرزند شهید شیرودی، پروانه سلحشوری و جمعی از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی و همچنین مرتضی بانک در این همایش حضور یافتند. 

خیابان‌های اطراف ورزشگاه شهید شیرودی مملو از مردمی است که در صدد ورود به این ورزشگاه هستند.

حدود ۸۰ درصد افراد حاضر در سالن را بانوان شامل می‌شوند. 

نخستین سخنران این همایش فرزند شهید شیرودی بود. فرزند شهید شیرودی در این همایش گفت: خواهران و برادران با وعده نان نمی‌توان مردم را فریب داد. فریب کسانی که با وعده نان مردم را شیفته خود می‌کنند نخورید. روا نیست دزدان آزادی مردم را شیفته نان کنند، آزادی و معیشت با وعده محقق نخواهد شد.

او افزود: توسعه اقتصادی حق مردم ایران است، توسعه اقتصادی زمینه توسعه فرهنگی است، در دولتی که پایه آن احترام و آزاداندیشی است منشور حقوق بشری تدوین شد و مردم به حق بر زمین مانده خود رسیدند.

فرزند شهید شیرودی تاکید کرد: هموطنان ما شاهد رشد و توسعه معیشتی و فرهنگی هستیم و کنار دولت تدبیر و امید خواهیم ماند. در کنار روحانی خواهیم ماند و از او حمایت خواهیم کرد. همانگونه که مردان  از دامن زنان به معراج می‌رسند و مردان بزرگی از دامن آن‌ها به جبهه‌ها رفتند این بار هم زنان حمایت خود را از دولت تدبیر و امید اعلام می‌کنند. این بار هم برای آزادی و فرهنگ ایران پشتیبانی خود را از روحانی حمایت می‌کنیم.

الهام کردا و لیلی رشیدی نیز از جمله هنرمندانی بودند که در این همایش به سخنرانی پرداخته و به حمایت از روجانی پرداختند. دراین راستا، لیلی رشیدی گفت: امیدواریم روزنه امیدی که باز شده است تبدیل به یک پنجره شود. ما می‌خواهیم آقای خاتمی نشان دادن تصویرشان ازاد شود و حصر بشکند.

او با بیان اینکه ما فراموش نکرده‌ایم در چه شرایطی کشور را تحویل گرفتید، اظهار داشت: ما رای می‌دهیم تا مملکت‌مان جای بهتری برای زندگی شود. ما امنیت و ازادی می‌خواهیم. ما رای می‌دهیم تا فرزندان‌مان بخواهند در ایران بمانند.

او با بیان اینکه ما فراموش نکرده‌ایم در چه شرایطی کشور را تحویل گرفتید، اظهار داشت: ما رای می‌دهیم تا مملکت‌مان جای بهتری برای زندگی شود. ما امنیت و ازادی می‌خواهیم. ما رای می‌دهیم تا فرزندان‌مان بخواهند در ایران بمانند. 

رییس دولت یازدهم هنگام حضور در همایش ورزشگاه شهید شیرودی مورد استقبال هواداران خود قرار گرفت و با شعار درود با روحانی مورد استقبال قرار گرفت.

این حضوردر حالی صورت می‌گیرد که سالن شهید شیرودی مملو از جمعیت است و هزاران نفر در خیابان‌های اطراف این ورزشگاه حاصرند.

پیش از آغاز سخنرانی رئیس دولت یازدهم، دختری هفت ساله به نام باران‌السادات از مشهد به پشت تریبون رفت و پیام مردم مشهد در حمایت از رییس دولت تدبیر و امید را اعلام کرد.

روحانی در حالی سخنرانی خود را آغاز که صدای او گرفته بود و او به این خاطر از مردم بابت صدای گرفته اش عذرخواهی کرد.