در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 10 2017 May
نماینده مردم بوشهر در مجلس جزئیاتی از جلسه صبح امروز نمایندگان با رئیس‌جمهور را تشریح کردحجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نشست صبح امروز(چهارشنبه 20 اردیبهشت) اعضای فراکسیون متبوع خود با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمور، گفت: در ابتدای این جلسه آقای محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس عرض خوشامدگویی به رئیس جمهور داشت.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در این نشست درباره عملکرد چهارساله دولت در حوزه اقتصاد و سیاست‌خارجی گزارشی اجمالی به نمایندگان ارائه کرد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس با تاکید براینکه در نشست صبح امروز آقای روحانی گزارشی از وضعیت و نحوه اجرایی شدن برجام به نمایندگان ارائه کرد، افزود: رئیس جمهور گزارشی درباره آثار و تبعات برجام که بر اقتصاد کشور به ویژه در حوزه نفت و پتروشیمی  به وکلای ملت ارائه کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در این نشست آقای روحانی توضیحاتی درباره اوضاع منطقه، اروپا و آمریکا به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت:  رئیس جمهور درباره وعده برخی از کاندیداها درباره افزایش یارانه‌ها مباحثی مطرح کرد.

خدری خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در این نشست اعلام کرد امیدواریم مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر روستا بالای 80 درصد باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: