در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 10 2017 May
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امیداوریم مردم بالای ۶۵- ۷۰درصد شرکت فعالانه در انتخابات داشته باشند و آقای روحانی اکثریت آرا را از آن خود کند.
محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که براساس برخی نظر‌سنجی‌ها انتخابات به مرحله دوم کشیده خواهد شد، نظر شما چیست، گفت: من به خاطر دارم در سال ۹۲ که مسئویت ستاد آقای روحانی را داشتم، این گونه مسائل گمانه زنی و مطرح می‌شد. ما که دست اندرکار بودیم اعتقاد داشتیم در همان دور اول کار تمام خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات روحانی در سال ۹۲ ادامه داد: برداشت افراد می تواند متفاوت باشد اما آنچه که مهم است تدبیر و خواست ملت ما است که امیدواریم همه در صحنه حاضر باشند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مقام معظم رهبری، رییس جمهور و سایر بزرگان به حضور و فعالیت بیشتر مردم تاکید دارند. برخی تصور می کنند که حضور در دور دوم کمتر می‌شود می گویند آرا نامزدها به ۵۰ درصد نمی‌رسد. امیداوریم مردم بالای ۶۵- ۷۰درصد شرکت فعالانه در انتخابات داشته باشند و آقای روحانی اکثریت آرا را از آن خود کند.

ادامه دارد

نام:
ایمیل:
* نظر: