در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 03 2017 May
مرتضی بلوکی در مراسم افتتاحیه دفتر ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی در جزیره کیش گفت:‌ خدا را شاکریم که توفیق عطا فرموده که با همت و تلاش جهادی بتوانیم در عرصه انتخابات کوشا و فعال باشیم و تنور انتخابات را داغ‌تر از همیشه نگه داریم.
ریس ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه در کیش اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حضور در انتخابات یک وظیفه ملی و غرور آفرین است. هر رای هموطنان می‌تواند پاسخ محکمی به یاوه‌گویان و دشمنان این مرز و بوم باشد.

مدیر روابط عمومی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ابراز کرد: خوشبختانه مردم خوب و با فرهنگ کیش نیز چون دیگر هموطنان همیشه در عرصه های انتخابات حضور پر رنگ داشته اند. کیشوندان همیشه با درک و شعور بالای خود در کلیه مراسم‌های ملی و مذهبی حضور پر رنگی داشته اند.

ریس ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه گفت: این حزب، حزبی اعتدالی و حامی دولت و دکتر حسن روحانی است. این حزب در سراسر کشور حضور پر قدرتی در انتخابات مجلس، شورای شهر، خبرگان و ریاست‌جمهوری داشته است. حزب تدبیر و توسعه توانسته در طی ۵ سال از حیات سیاسی خود در کنار دکتر روحانی باشد و پایبند به اصول استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

بلوکی ادامه داد:‌ در این دوره از انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در سراسر کشور به دنبال تحقق در آرمان‌های سیاسی خود مبنی بر پیروزی دکتر حسن روحانی است و در این راه نماینده این حزب در جزیره کیش با هماهنگی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی دوش به دوش یکدیگر در یک هدف و آن نیز در وهله اول حضور پر قدرت مردم در انتخابات و نیز پیروزی دکتر روحانی رییس جمهور محبوب است.

بعد از سخنان ریس ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه کیش، احکا‌م‌های اعضای کمیته‌های حزب تدبیر و توسعه اهدا شد.

بلوکی همچنین دکتر رامتین روشن را به عنوان قائم مقام خود در این حزب معرفی کرد.

رامتین روشن نیز در این مراسم گفت: از مدت‌ها قبل برای حضور پر قدرت در انتخابات برنامه‌ریزی کرده‌ایم و مطمئن هستیم در این انتخابات نیز رو سفید خواهیم بود.

روشن افزود: امیدوارم بعد از انتخابات که انشاالله با پیروزی دکتر روحانی مواجهه خواهد شد بتوانیم به طور دائمی حزب تدبیر و توسعه را در کیش دائر کنیم چون معتقدم با وجود احزاب در کشور، حزب‌ها می‌توانند کمک به سزایی در رشد و توسعه کشور کنار مسولان داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: