در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۴ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 29 2017 April
دکتر روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع هواداران خود امروز در یزد سخنرانی کرد .
روحانی گفت : من از شما می پرسم امروز در ایران احساس امنیت ایران بیشتر است یا سال 91 ؟ امروز آرامش ما بیشتر است یا سال 91 ؟ آن وقتی که ما صبح نمی دانستیم که ساعت 11 و 12 قیمت فلان چند می شود و قیمت سکه چقدر است؟این نامزد انتخابات ریاست جمهوری که برای تبلیغات انتخاباتی خود امروز عصر به یزد سفر کرده بود در اجتماع هواداران خود در مسجد روضه محمدیه یزد گفت : روز 29 اردیبهشت باید به همه اعلام کنیم که ملت ایران مسیرش مسیر آزادگی و ایستادگی است و ما نخواهیم گذاشت فضای امنیتی را به کشور و دانشگاهها برگردانند .
روحانی گفت : من از شما می پرسم امروز در ایران احساس امنیت ایران بیشتر است یا سال 91 ؟ امروز آرامش ما بیشتر است یا سال 91 ؟ آن وقتی که ما صبح نمی دانستیم که ساعت 11 و 12 قیمت فلان چند می شود و قیمت سکه چقدر است؟
وی ادامه داد : من از شما می پرسم آیا در سال 91 عزت ملی ایرانیان بیشتر بود یا امروز ؟ آن روزی که قدرت های بزرگ بر اساس فصل هفت منشور قطعنامه های متعدد را مثل شمشیر بر سر مردم گرفته بودند یا امروزی که همه دست به دست هم دادید و توانستید با قدرت و دیپلماسی و ایستادگی و اتحاد همه آن قطعنامه ها را در همان سازمان ملل نقض کنید ؟ من از شما مردم دلاور و عزیز می پرسم که آیا امروز پیشرفت و عظمت ایران را بهتر مشاهده می کنید یا سال های گذشته ؟
روحانی افزود : ما همه امروز به دنبال پیشرفت و تعالی در کشور عزیزمان ایران هستیم و همه باید خودمان را برای تعالی بیشتر این کشور اماده کنیم .
روحانی ادامه داد همانطور که در مقام عمل در این چهار سال نشان دادیم که راه و مسیر ما راه و مسیر رونق اقتصادی و اشتغال و ...

نام:
ایمیل:
* نظر: