در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 25 2017 April
مخاطب در گفت‌وگو با ایلنا:
رییس ستاد انتخابات حزب تدبیر و توسعه گفت:‌ ستادهای انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه از امروز به صورت گسترده فعال خواهند شد.
رحمان مخاطب رییس ستاد انتخابات حزب تدبیر و توسعه در مصاحبه با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: ستادهای انتخاباتی تدبیر تاکنون در ۲۰ استان کشور راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه احکام مسولان ستادهای انتخاباتی تدبیر در بیست استان کشور و شهرستان‌های تابعه تا امروز نوزدهم فروردین ماه صادر شده است، خاطرنشان کرد که طی روزهای آتی نیز مسئولان ستادهای انتخاباتی در سایر استان‌ها تعیین و به زودی ستادهای باقی مانده نیز راه‌اندازی می‌شوند.

مخاطب همچنین اعلام کرد که ستادهای انتخاباتی تدبیر از امروز به صورت گسترده فعال خواهند شد.

مسوول ستاد انتخابات حزب تدبیر و توسعه در بخش دیگری از این مصاحبه یادآور شد که ستادهای انتخاباتی تدبیر و توسعه در راستای همراهی و حمایت از حسن روحانی فعال شده است.

وی در خصوص نقش این ستادها در انتخابات میان دوره‌ای مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز عنوان کرد که این ستادها در حوزه‌هایی که در آنها دهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شوند نیز علاوه بر حمایت از روحانی با جدیت فعالیت خواهند نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر: