در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      
کد خبر: ۱۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - ۲۴ تير ۱۳۹۵ - 14 2016 July
دونالد ترامپ، نامزد احتمالی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا خواهان کناره‌گیری روث بیدر گینزبورگ، قاضی دیوان‌عالی شده است.

سایت تدابیر به نقل از عصر ایران؛ روث بیدر گینزبورگ که از قضات لیبرال دیوان‌عالی آمریکا است، طی روزهای اخیر در چندین مصاحبه انتقادهایی نسبت به ترامپ مطرح کرده و او را برای ریاست‌جمهوری مناسب ندانسته است.

ترامپ گفته است که شایسته نیست که یک قاضی دیوان‌عالی در مورد رویدادهای سیاسی اظهارنظر کند. وی قاضی گینزبورگ را شخصی توصیف کرده که تعادل روانی ندارد.

دونالد ترامپ در توییتی نوشته است: قاضی گینزبورگ اظهارنظرهای احمقانه سیاسی مطرح کرده و باید استعفا دهد.

قاضی روث بیدر گینزبورگ که دومین قاضی زن در تاریخ دیوان عالی آمریکا است، طی روزهای اخیر در چندین مصاحبه انتقادهای صریحی از نامزد احتمالی جمهوری‌خواهان مطرح کرده است.

قاضی گینزبورگ در مصاحبه با سی‌.ان‌.ان درباره دونالد ترامپ گفت: او متقلب است. او دارای شخصیت منسجمی نیست و هر آنچه را که به ذهنش می‌آید بر زبان می‌آورد.

این قاضی دیوان‌عالی آمریکا همچنین در مصاحبه اخیرش با نیویورک تایمز گفت که ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ برایش غیر قابل تصور است.

قاضی گینزبورگ همچنین به شوخی گفته است در صورتی که ترامپ به ریاست‌جمهوری برسد، به نیوزیلند خواهد رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر: