در انتخابات مردم سعی کنند اصلح ترین را انتخاب کنند.مهم این است که شما در بین این افراد صالح بگردید و صالح ترین را پیدا کنید.اینجا جایی نیست که من و شما بتوانیم به حداقل اکتفا کنیم، دنبال حداکثر باشید و بهترین را انتخاب کنید      

لاریجانی: دولت تاجر و کاسب خوبی نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فشارهای دشمنان برای به هم ریختن امنیت کشور کم نیست و باید مراقب مسائل امنیتی باشیم و نگذاریم بحران ناامنی به داخل کشور ورود پیدا کند.

قیمت خودرو بعد از تعطیلات بالا رفت

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در اولین روز پس از تعطیلات نسبت به روزهای ابتدایی تابستان با افزایش نسبتا زیادی مواجه شد.

واردات خودروهای آمریکایی به مناطق آزاد ممنوع شد (+ ابلاغیه)

طی ابلاغیه مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور، واردات خودروهای سواری آمریکایی به مناطق آزاد ایران ممنوع شد.

ممنوعیت پرداخت‌ وام به برخی مدیران

وزیر امور اقتصادی و دارایی پرداخت تسهیلات به مدیران و کارکنان برخی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی در راستای رعایت ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را غیرمجاز اعلام کرد.

برای اولین بار: اجازه دولت به بخش خصوصی برای انتشار اوراق مشارکت

در پی طرح ایده «انتشار اوراق مشارکت توسط شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی» رییس جمهوری این موضوع را امکان‌پذیر و قابل تحقق دانسته و قول داده است آن را را پی گیری کند تا هر چه زودتر اجرایی شود.

صادرات اولین خودروهای سایپا به لبنان

گروه خودروسازی سایپا اولین محموله صادراتی از خودروها و محصولات تولیدی خود را به کشور لبنان صادرکرد.

وزارت راه: امضای قرارداد راه‌آهن اصفهان-اهواز با کره‌ای‌ها تا 6 ماه دیگر

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه اسناد مناقصه احداث راه اهن اصفهان- اهواز براساس برنامه زمان بندی شده تا 6 ماه دیگر آماده می شور، گفت: ارزش تقریبی این قرارداد با احتساب قیمت های روز حدود چهار و نیم میلیارد یورو براورد شده است.